Week | Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 1 | 2 |
10 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
11 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
12 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
13 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
14 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Beschikbare aankomstdag Gekozen periode Beschikbare datum Niet beschikbaar |
Modernes, komfortables Ferienhaus mit herrlichem Ausblick zum Trondheimsfjord! Sie wohnen hier an der Westküste der Insel Inderøya.
Herrliche Aussicht auf den Fjord vom Wohnbereich oben sowie von der großen Holzterrasse oben, die teils überdacht ist. Ruhiges, sonniges und kinderfreundliches Grundstück. Reichhaltiges Meeresangeln im Fjord, Boot und Motor können gemietet werden. Carport- und Elektroauto-Ladegerät mit großer Ladekapazität vorhanden.
Das 2022 über 2 Etagen erbaute Feriendomizil präsentiert sich sehr komfortabel und hochwertig ausgestattet. Im Erdgeschoss liegen Fernsehzimmer, Badezimmer und drei Schlafzimmer mit jeweils einem Doppelbett. In der oberen Etage befinden sich der offene Küchen-/Wohnbereich für das Familienleben sowie ein zweites Bad und zwei weitere Schlafzimmer mit jeweils einem Doppelbett. Bettwäsche zu mieten für NOK 150,-/Person (inkl. 2 Handtüchern pro Set).
Im Wohnbereich gibt es einen Holzofen sowie freies WLAN mit guter Kapazität, Apple-TV und PlayStation zur Unterhaltung. Vom Ferienhaus und der Terrasse aus hat man einen herrlichen Blick auf die wunderschöne Fjordlandschaft. Gartenmöbel und Grill auf der Terrasse, wo Sie abends Ihre Mahlzeiten und den wunderschönen Sonnenuntergang im Westen genießen können.\
Der Beistadfjord ist ein kleinerer Fjordarm des Trondheimsfjords und ist von Berglandschaften und kleinen landwirtschaftlichen Siedlungen umgeben. Inderøya ist für seine wunderschöne Natur bekannt, hier gibt es ein tolles Wandergebiet für die ganze Familie.
Guter Ausgangspunkt für Tagesausflüge mit dem Auto, z.B. 27 km bis zur Stadt Verdal mit der im Jahre 1180 erbauten Stiklestad-Kirche. In Verdal und Stjørdal gibt es gute Lachsflüsse. Etwa 115 km nach Trondheim mit vielen Sehenswürdigkeiten, Geschäften und Restaurants.
Guter Stellplatz direkt am Haus.
Der Fjord ist reich an Angelmöglichkeiten und ein 21-Fuß-Boot mit einem 150-PS-Außenbordmotor, Echolot, GPS und Kartenplotter kann gemietet werden. Das Boot liegt am schwimmenden Steg im Yachthafen, 450 m vom Haus entfernt. Das Boot ist NUR IM ZEITRAUM 1.5. bis 1.10. MIETBAR!
Als je nog steeds niet de Fjorden van West Noorwegen gezien hebt, de bergen van Noord Noorwegen, de middernachtzon in de zomer of het Noorderlicht, dan is nu het moment. Raak gecharmeerd van de dorpjes in Oost Noorwegen, de witte kustplaatsen van Sørlandet, de bloeiende fruitbomen in Hardanger of geniet van het bruisende culture leven van de steden. De sterke verschillen op het platteland in Noorwegen bieden grote kansen en mogelijkheden voor activiteiten en recreatie.
In de winter zijn er zijn er vele uitdagende mogelijkheden om te skiën, zowel voor groot en klein, maar ook van beginner tot gevorderd. Maar ook de historische en culturele bezienswaardigheden zijn ook erg populair bij de toeristen. Noorwegen heeft als vakantiebestemming het hele jaar door zoveel te bieden! Je komt echt tijd te kort.
Vangst mogelijkheden: Kabeljauw: januari - december Zalm: januari - december Heilbot: januari - december Snotolf: januari – december Pollack: januari - december Zeeforel: januari - december Roodbaars: januari - december Ling / Cusk: januari -december Makreel: juli - september
Als u nog nooit de fjorden van Vestlandet, de bergen van noord-Noorwegen, het midzomernachtzon of het noorderlicht gezien heeft, wacht dan niet langer – ga nu naar Noorwegen! Ook de dorpjes van Østlandet, de witte kustplaatsjes of Sørlandet, Hardanger in het voorjaar en het stadsleven in Noorwegen hebben hun eigen charme. Het enorm gevarieerde Noorse landschap biedt veel mogelijkheden voor activiteiten, interessante ontdekkingen en recreatie. In de winter kunt u in Noorwegen uitstekend skiën. De Noorse skigebieden zijn geschikt voor alle niveaus, ook voor een skivakantie met kinderen. Maar ook zijn er veel historische en culturele attracties die op de achtergrond geraakt zijn door de bijzondere natuur van Noorwegen, komen steeds meer naar de voorgrond en onder de aandacht van toeristen.
Een vakantie in Noorwegen is erg veelzijdig. Op vakantie heeft u veel mogelijkheden voor een sportieve of een ontspannen vakantie voor jong en oud.
Kort na reservering van uw vakantieverblijf ontvangt u eenboekingsbevestiging ter controle. Daarna ontvangt u het officiële huurcontract en deze bevat alle noodzakelijke informatie. Op de eerste pagina vindt u het adres van de de vakantiewoning en het sleuteladres, tezamen met een routebeschrijving (halverwege). Aan de onderzijde van deze pagina vindt u een antwoordkaart, waarop u diverse extra's kunt bestellen. Tevens ontvangt u een factuur en 2 acceptgirokaarten. Op de factuur staat de vervaldatum voor de betaling. De 1e betaling dient per omgaande te worden voldaan. De 2e betaling moet 40 dagen voor vertrek voldaan zijn. Boekt u binnen 40 dagen voor vertrek, dan betaalt u in een keer de gehele huursom. U dient ervoor zorg te dragen dat de betaling voor uw vertrek uit Nederland is voldaan. U kunt hierbij gebruik maken van bijvoorbeeld telefonische overboeking, spoedbetaling via internet of storten op het postkantoor.
Bij aankomst bij het sleuteladres ontvangt u op vertoon van uw huurcontract en uw bewijs van betaling de sleutel van uw vakantiewoning. Vaak zijn stroom-, water en overige kosten bij het huurbedrag inbegrepen. Indien dit niet het geval is ontvangt u samen met de sleutel een formulier waarop u de meter- en tellerstanden zowel bij aankomst als vertrek dient te noteren.
Indien u een boot met motor wilt bestellen, dient deze kaart minimaal 4 weken voor vertrek op het lokale kantoor binnen te zijn.
U kunt uw vakantiewoning normaal gesproken op de dag van aankomst vanaf 16.00 uur betrekken. Komt u op een later tijdstip aan, dan dient u dit vooraf aan de kontactpersoon op het sleuteladres te melden. Het telefoonnummer vindt u op het huurcontract.
Op de antwoordkaart kunnen extra's besteld worden, deze extra's kunnen echter alleen besteld worden indien deze in de beschrijving van de woning worden vermeld.
Alle woningen beschikken over keukengerei (bestek, servies, pannen enz.), aangepast aan het maximale aantal personen dat in de woning is toegestaan. Bedlinnen en droogdoeken dient u zelf mee te nemen, of te bestellen bij het lokale kantoor.
U kunt op de antwoordkaart eindschoonmaak bestellen, mits dit in de huisbeschrijving staat aangegeven.
Alle extra's dient u samen met het doorgeven van uw aankomsttijd minimaal 14 dagen voor aankomst door te geven. Indien u een boot met motor wilt bestellen, dan dient deze aanvraag minimaal 4 weken voor aankomst binnen te zijn.
Heeft u een vakantiewoning gehuurd waarin huisdieren zijn toegestaan en wilt u uw huisdier meenemen? Houdt u er dan rekening mee dat het een langdurig en niet eenvoudig proces is alle vergunningen voor het invoeren van huisdieren naar Noorwegen te verkrijgen. Wendt u zich vroegtijdig aan het Noors Verkeersbureau of het Consulaat voor informatie.
Heeft u een vakantiewoning in Noorwegen gehuurd, dan is een bootovertocht bijna onvermijdelijk. Denkt u eraan tijdig uw boottickets te bestellen. Meer informatie over relevante veerdiensten vindt u op: VisitNorway.
Veel Noorse vakantiewoningen zijn op kleine eilanden gelegen. Ongeacht de ligging van de vakantiewoning is de korste weg er naar toe vaak via diverse veerverbindingen. Zoekt u daarom vooraf uit welke veerdiensten voor u van belang zijn en wat de dienstregeling daarvan is. Op de site: VisitNorway. vindt u een overzicht van de Noorse veerdiensten.
In sommige steden, zoals Oslo en Bergen, dient u bij het binnenrijden en/of het uitrijden van de stad tol te betalen. Ook veel kleine zijwegen zijn in Noorwegen privebezit en bij gebruik van deze wegen dient ook tol te worden betaald.
Vissershuis: Het huis heeft een fileerplaats, boot inclusief of te huren en een diepvries van minstens 60 liter en max. 2 km tot viswater. | |
Boot te huur | |
Uitzicht op water | |
Energie-zuinig huis (aardverwarming, zonne-energie of warmtepomp) | |
Haard/houtkachel | |
Noorse TV kanalen | |
2 badkamers | |
Wasmachine en wasdroger | |
Afwasmachine | |
Gebouwd 2022 | |
2,9 km naar restaurant | |
2,9 km naar supermarkt | |
245 m naar vismogelijkheden (kust) | |
15 km tot vismogelijkheden (meer) | |
25 km tot vismogelijkheden (rivier) |
Do you have a discount code ?
Available discount codes
DanCenter A/S - Nattergalevej 6 - 2400 København NV - Danmark
Tel.: +45 70 13 00 00 - Fax.: +45 70 13 70 70 - CVR: 67324013
Danske Bank Copenhagen - IBAN: DK35 3000 4073 0424 53 - BIC/Swift Code : DABADKKK
U bent hier: Inderøy, Nord-Trøndelag, Noorwegen, Vakantiehuis 54179